
Дитячий комплект постільної білизни для немовлят із балдахіном "Зайчики"
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB-BD-RB-WH1
+380 (97) 320-82-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір у ліжечко для новонароджених "Стандарт"
Комплект складається з 9 елементів:
- Захист із 4 частин по всьому периметру ліжечка заввишки 40 см
- Балдахін із бантом
- Підковдра 110х80 см
- Наволочка 57х37 см
- Одеяло 110х80см
- Простирадло 127х85 см
- Подушка 57х37 см
- Кишеня для аксесуарів
Склад 100% ХБ
До набору, в одній колірній гамі можна замовити змінний комплект білизни.
Весь набір пошитий із натуральної тканини — 100% бавовна, що мінімізує появу в малюка алергії. Тканина не линяє, витримує багаторазове прання, повітря пропускає, вбирає вологу, утримує тепло.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тематика декору, малюнка | Професії |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип тканини | Бавовна |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 127 см |
| Довжина простирадла | 85 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Ширина підковдри | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



