
Дитячий чотириколісний біговел "JOY" (синій з червоним) підсвітка, українські сучасні пісні, від 18 місяців
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: TL 91-147
Легкий та зручний беговел чудово підійде для дітей від 18 місяців.
Яскраве різнокольорове підсвічування
Уривки сучасних українських пісень
Кермо має рифлену (неслизьку) рукоять
Завдяки 4 колесам беговел стійкий
Розмір коліс 6 дюймів (діаметр 17.5 см)
Діаметр усіх 4 коліс однакові
Матеріал коліс PU (Поліуретан)
Конструкція збірно-розбірна
Сидіння виконане з пластику
Біговел виконаний з якісного, міцного пластику, гіпоалергенний, не має неприємного запаху
Звукові ефекти та підсвічування працюють від 3-х батарейок типу ААА
Максимальне навантаження – 20 кг
Бренд: JOY
Зробивши свої перші кроки, малюк з легкістю може сісти за кермо 4-х колісного транспорту. Біговел має міцну пластикову раму та широкі стійкі колеса. Ергономічне сидіння та кермо, з обмеженим поворотним радіусом, зроблять управління комфортним та безпечним. Колеса виготовлені з якісного матеріалу, що робить їх безшумними та стійкими до зносу. Наш чотириколісний музичний беговел - ідеальний спосіб навчити вашого малюка рухатися з комфортом та веселощами.
Для більшого інтересу та захоплюючої їзди тут є яскраве, цікаве підсвічування та сучасна музика українською мовою. Біговели оснащені спеціальними низькими кермом і сидінням, щоб дитина могла зручно сидіти і керувати нею.
Наш беговел-велосипед – це не просто іграшка, а й чудовий засіб для розвитку вашого малюка. Катання на ньому сприяє розвитку координації рухів, зміцненню м'язів та підвищенню самостійності дитини. Він стане улюбленою розвагою вашого малюка і зробить перші кроки у великий світ руху незабутніми!
До комплекту входить:
беговел у розібраному вигляді;
інструкція по збірці.
Підсвічування та звукові ефекти працюють від 3-х батарейок типу ААА, не входять до комплекту.
Біговел упакований у фірмову коробку від виробника українською
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Для хлопчиків |
| Діаметр колеса/диска | 17.5" |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 42 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴






